Datum
vrijdag 07-03-2025Aanvang
20:00 uurEindtijd
22:35 uurZaal
Kontakt Mediapartners ZaalGenre
TheaterconcertKaarten
Regulier: € 32,00Vriend: € 30,00
CJP-korting: € 2,50
Plaats in winkelwagenBestel rolstoelplaats |
Motel Westcoast
Don't Stop
Knallende ode aan Fleetwood Mac en andere Westcoast-bands
Fleetwoord Mac
Wederom wijdt Motel Westcoast een gehele set aan één van 's werelds bestverkopende bands: Fleetwood Mac. Hun album Rumours behoort tot de top 10 van bestverkochte albums ter wereld! En met totaal meer dan 120 miljoen verkochte platen behoren ze tot de absolute top van de Amerikaanse Westcoast bands.
The Beach Boys, Eagles & meer
Na de pauze volgt The Best of the Westcoast met o.a. songs van legendarische groepen als The Beach Boys, Crosby, Stills & Nash, The Doobie Brothers, Eagles en Joni Mitchell.
Meer dan 250.000 bezoekers zagen inmiddels deze muziekproductie. Belangrijkste kenmerk is de meerstemmige zang op ‘olympisch niveau’, waarvan muziekblad OOR schreef: “… zelden hebben de stemmen zo goed bij elkaar gepast.”
Een keer per twee jaar brengt Motel Westcoast een nieuwe show in het theater, nu al voor het 9e seizoen. De aanstekelijke muziek zorgt avond aan avond voor een dampende zaal vol enthousiaste muziekliefhebbers. Sommigen zien hun jeugd weer aan zich voorbij trekken en anderen ontdekken nieuwe muzikale pareltjes, maar voor iedereen geldt: het is genieten. Nu alweer 15 jaar. En dat had niemand van het gezelschap in 2007 durven dromen. Dat eerste seizoen werd afgesloten in de Heineken Music Hall met een live uitzending op Radio 2, waar méér dan 1.1 miljoen mensen naar luisterden!
Met o.a. Syb van der Ploeg, Dilana Smith, Brenda Bee en voor dit seizoen ‘special guest’ Lodewijk ( Lo) van Gorp én hun vijfkoppige band met o.a. Hubert Heeringa.
Extra's bij deze voorstelling
Reserveren voor een extra activiteit kan tijdens het bestellen van theater- of filmkaarten. Je komt het vanzelf tegen in het bestelproces.
Heb je al kaarten voor een voorstelling of film? Reserveer dan via deze pagina.
Nog even gezellig naborrelen na de voorstelling of film?
Na afloop van de voorstelling of film heb je de keuze uit 2 verschillende borrelassortimenten.
Borrelassortiment - Normaal
Met Italiaanse gedroogde ham, kaasblokjes, olijven, gerookte amandelen, tapenade en crackers.
€ 6,00 per persoon
Borrelassortiment - Diverse Kaasjes
Vier kazen (aanbod verschilt per seizoen) geserveerd met crackers.
€ 6,50 per persoon
Deze zijn te reserveren via onze speciale reserveerpagina of tijdens het bestellen van kaarten. Hierbij zijn helaas geen dieetwensen mogelijk.
De borrelassortimenten zijn per persoon en exclusief drankjes.