David van Rosmalen

Als ik jou was
reprise
do 25 feb 20:00 - 23:59
Agnietenhof Kleine Zaal
Vanaf wo 27 mei ’26 10:00
do 25 feb ’27
20:00 - 23:59
Vanaf wo 27 mei ’26 10:00

David zoekt naar de zin van het leven met volzinnen vol zinvolle onzin.

David werd ruim 16 miljoen minuten geleden geboren. Sindsdien heeft hij vragen en zoekt hij overal naar antwoorden. Hij studeert psychologie om antwoord te vinden op de vraag: “Wat is er mis met mij?” Daarnaast verdiept hij zich in filosofie, waar hij zich bezighoudt met grotere levensvragen, zoals: “Wat is geld? En hoe verdien je dat na een studie filosofie?”

In zijn voorstelling Als ik jou was neemt David het publiek mee op een filosofische ontdekkingsreis door zijn eigen leven. Hij kijkt terug op de keuzes die hem hebben gemaakt tot wie hij nu is en vraagt zich af: had ik anders kunnen kiezen? Want David kan doen wat hij wil, maar had hij ook anders kunnen willen? En weet hij eigenlijk wel wat hij wil? 

Vragen vragen om antwoorden en antwoorden vragen om woorden. David zoekt naar de zin van het leven met volzinnen vol zinvolle onzin. Hij gelooft dat je geen antwoorden vindt zonder woorden. Zonder woorden vind je enkel “ant” en daar heb je niets aan.

David werd door de Volkskrant uitgeroepen tot Comedytalent van 2026.

Zet mij op wachtlijst

Wensenlijstje