Datum
zaterdag 02-09-2023Aanvang
10:00 uurEindtijd
uurZaal
StadsfoyerGenre
SpecialKaarten
Regulier: € 2,50Vriend: € 2,50
Rondleidingen |
Open Dag Agnietenhof & Zinder
Een uniek kijkje achter de schermen!
Ga met ons mee op ontdekkingsreis! We nodigen je uit voor een blik achter onze schermen. Op zaterdag 2 september, tijdens de Open Dag van Cultuurbedrijf Tiel (Schouwburg & Filmtheater Agnietenhof en Cultuurcentrum Zinder), zijn er maar liefst 12 backstage rondleidingen. De rondleiding start met koffie of thee met wat lekkers en vanuit de foyer nemen we je mee voor verrassende optredens op plekken waar het publiek normaal gesproken niet komt
Klik op een tijd om een plekje voor de rondleiding te reserveren!
De tour duurt circa 45 minuten en gaat via de Vlindertuin naar Zinder waar je direct kunt genieten van diverse optredens of misschien kunt deelnemen aan een workshop en zelf een instrument bespelen.
Ochtend
10.00 uur | 10.30 uur | 11.00 uur | 11.30 uur | 12.00 uur | 12.30 uur
Middag
14.00 uur | 14.30 uur | 15.00 uur | 15.30 uur | 16.00 uur | 16.30 uur
Let op: er zijn maar 25 plekken per rondleiding beschikbaar.
€ 2,50 (incl. koffie/thee en wat lekkers)
De Open Dag in Agnietenhof en Zinder wordt mede mogelijk gemaakt door de betrokken ondernemers van onze businessclub De Rode Loper.