Deze site maakt gebruik van JavaScript. Instructies om JavaScript in te schakelen, vindt u hier.
Programma Schouwburg & Filmtheater Agnietenhof - Agnietenhof
  • Datum

    vrijdag 10-11-2023

    Aanvang

    20:00 uur

    Zaal

    Agnietenhof Kleine Zaal

    Genre

    Theaterconcert

    Kaarten

    Regulier: € 24,50
    Vriend: € 22,50
    CJP-korting: € 2,50
    Plaats in winkelwagenBestel rolstoelplaats
    Ed Struijlaart Clapton Unplugged
    Ed Struijlaart Clapton Unplugged
    Ed Struijlaart Clapton Unplugged

    Ed Struijlaart

  • Clapton Unplugged

    Meesterlijk gitaarspel en Claptons grootste hits

    Als de 9-jarige Ed Struijlaart Eric Clapton voor het eerst op tv ziet, weet hij het zeker: ik wil ook zo’n baard en gitaar. In zijn tienerjaren raakte Ed zijn interesse in de gitaar kwijt, tot Clapton hem met het legendarische album Eric Clapton – Unplugged opnieuw betoverde. Toen hij het iconische intro van Layla hoorde wist hij het zeker: ik wil weer gitaarspelen.

    Ruim 30 jaar later keert Ed terug naar zijn inspiratiebron van toen met een ode aan deze fabelachtige MTV-sessie. Droom heerlijk weg bij het meesterlijke gitaarspel van Ed Struijlaart en natuurlijk de hits Layla, Tears in Heaven en Alberta

    Extra's bij deze voorstelling

    Reserveren voor een extra activiteit kan tijdens het bestellen van theater- of filmkaarten. Je komt het vanzelf tegen in het bestelproces.
    Heb je al kaarten voor een voorstelling of film? Reserveer dan via deze pagina.

  • Nagenieten na de voorstelling/film? Bestel een Borrelplank!
    Na afloop serveren wij verschillende borrelplanken met lekkere hapjes. Je hebt de keuze uit 2 verschillende borrelplanken: 

    Borrelplank - koud
    Olijven, amandelen, kaasblokjes en coppa di parma
    €5,- euro per persoon

    Borrelplank - gemengd
    Olijven, amandelen, kaasblokjes, coppa di parma,  kaasstengels, stokbrood met huisgemaakte tomatentapenade en bitterballen
    €8,50 per persoon

    De Borrelplank is te reserveren via onze speciale reserveerpagina of tijdens het bestellen van kaarten. Hierbij zijn helaas geen dieetwensen mogelijk.



    Advertenties