Deze site maakt gebruik van JavaScript. Instructies om JavaScript in te schakelen, vindt u hier.

Contactinformatie

Kassa en secretariaat

Tanja van Lith (hoofd), Martine van Dee, Massiel Kezer, Miranda Monhemius, Gerie Wiedenhof
T: kassa 0344 673 500
T: secretariaat 0344 673 515
E: kassa kassa@agnietenhof.nl
E: secretariaat info@agnietenhof.nl

Postadres

Postbus 560, 4000 AN Tiel

Kantoor / Theater

Sint Agnietenstraat 2, 4001 NB Tiel, tel: 0344 673 515

Directie & Programmering

Ruud van Zuilen
T: 0344 673 513
E: directie@agnietenhof.nl

Marketing & Communicatie

* Erica Schoeman
T: 0344 673 508
E: marketing@agnietenhof.nl

* Siera Wiersma
T: 0344 673 507
E: communicatie@agnietenhof.nl

* Rachel Nelissen
T: 0344 673 509
E: publiciteit@agnietenhof.nl

Jeugdtheaterprogrammering & Filmtheater

Erica Schoeman 
T: 0344 673 508
E: marketing@agnietenhof.nl

Financiële administratie

Jacob Noordam
T: 0344 673 506
E: administratie@agnietenhof.nl

Techniek

Thijs Gennissen (hoofd), Henk Melssen, John Pot, Steven Ram, Allard Faber
T: 0344 673 510
E: techniek@agnietenhof.nl

Horeca & Evenementen

Petra van Lent (hoofd)
T: 0344 673 505
E: evenementen@agnietenhof.nl



BTW nr. NL001101857B03
KvK nr. 30282147 (gemeente Tiel)



Advertenties