Datum
woensdag 08-10-2025Aanvang
20:00 uurEindtijd
21:30 uurZaal
Kontakt Mediapartners ZaalGenre
CabaretKaarten
Regulier: € 29,50Vriend: € 27,50
CJP-korting: € 2,50
René van Meurs
Noodzakelijk Kwaad
Eerlijk, liefdevol, grappig, ontwapenend, ontroerend en oprecht
René zit op de piek van zijn geluk. Maar vraag hem hoe het écht met ‘m gaat en je zult geen eenduidig antwoord krijgen. Wel een goed doordacht en hilarisch antwoord natuurlijk. In zijn nieuwe voorstelling neemt René het leven weer eens goed onder de loep en doet hij eerlijk een boekje open. Over zijn vrijheid-blijheid, maar ook over de keerzijde van het altijd-vrolijke-oranje-mannetje.
Met zijn vorige voorstelling won hij de Poelifinario, de prijs voor het beste cabaretprogramma. René is ‘eerlijk, liefdevol en grappig’, aldus de Volkskrant en ‘ontwapenend, ontroerend en oprecht’, volgens het Algemeen Dagblad.
Extra's bij deze voorstelling
Reserveren voor een extra activiteit kan tijdens het bestellen van theater- of filmkaarten. Je komt het vanzelf tegen in het bestelproces.
Heb je al kaarten voor een voorstelling of film? Reserveer dan via deze pagina.
Nog even gezellig naborrelen na de voorstelling of film?
Na afloop van de voorstelling of film heb je de keuze uit 3 verschillende borrelassortimenten.
Borrelassortiment - Normaal
Gedroogde Italiaanse ham, olijven, gerookte amandelen, tapenade en passende garnituren
€ 6,00 per persoon
Borrelassortiment - Diverse Kaasjes
Vier kazen (aanbod verschilt per seizoen) geserveerd met crackers.
€ 7,50 per persoon
Borrelassortiment - Bitterballen
Een portie bitterballen (à 8 stuks).
€ 6,00
Deze extra's zijn te reserveren via onze speciale reserveerpagina of tijdens het bestellen van kaarten.
De borrelassortimenten zijn per persoon en exclusief drankjes. Dieetwensen zijn helaas niet mogelijk.