Datum
vrijdag 21-11-2025Aanvang
20:00 uurZaal
Agnietenhof Kleine ZaalGenre
ToneelKaarten
Regulier: € 25,00Vriend: € 23,00
CJP-korting: € 2,50
Plaats in winkelwagenBestel rolstoelplaats |
Mouna & Walid
Gedeelde Grond
Ontwapenend, uniek, grappig en hartverwarmend duo
Mouna Laroussi en Walid Benmbarek (bekend van o.a. de populaire serie Mocro Maffia) staan na 17 jaar weer samen op het toneel. Daar waar hun liefde begon. Een toevallige ontmoeting bij een casting was het begin van een leven samen. En nu keren ze terug naar die plek om samen hún voorstelling te spelen. Om zich tegenover elkaar uit te spreken. Te schreeuwen, te vechten en te lachen. En elkaar daar elke avond opnieuw te vinden.
Mouna en Walid laten in Gedeelde grond zien dat ze niet alleen in het dagelijkse leven een ijzersterk duo zijn maar in deze voorstelling, met een unieke mix van acteren en fysieke performance, ook op het toneel.
Een ontwapenende, unieke, grappige en hartverwarmende voorstelling over culturele verschillen, opvoeden en Nederland.
regisseur: Zorba Huisman · schrijver: Max Wind · choreografie: Jakop Ahlbom
Extra's bij deze voorstelling
Reserveren voor een extra activiteit kan tijdens het bestellen van theater- of filmkaarten. Je komt het vanzelf tegen in het bestelproces.
Heb je al kaarten voor een voorstelling of film? Reserveer dan via deze pagina.
Nog even gezellig naborrelen na de voorstelling of film?
Na afloop van de voorstelling of film heb je de keuze uit 3 verschillende borrelassortimenten.
Borrelassortiment - Normaal
Gedroogde Italiaanse ham, olijven, gerookte amandelen, tapenade en passende garnituren
€ 6,00 per persoon
Borrelassortiment - Diverse Kaasjes
Vier kazen (aanbod verschilt per seizoen) geserveerd met crackers.
€ 7,50 per persoon
Borrelassortiment - Bitterballen
Een portie bitterballen (à 8 stuks).
€ 6,00
Deze extra's zijn te reserveren via onze speciale reserveerpagina of tijdens het bestellen van kaarten.
De borrelassortimenten zijn per persoon en exclusief drankjes. Dieetwensen zijn helaas niet mogelijk.